.

Трговска марка ликовна уметност „Хоупс паѓа во есенската уметност„ Канвас “од ликовната уметност во Пипа, бела мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност „Хоупс паѓа во есенската уметност„ Канвас “од ликовната уметност во Пипа, бела мат, црна рамка

DEN 768.00

Од стока
Во магацинот

Тема : Пејзаж на пејзаж : Современа производ Тип : Црна рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметност „Хоупс паѓа во есенската уметност„ Канвас “од Пипа ликовна уметност, бела мат, црна рамка : уметник : ликовна уметност во пипа. Тема : пејзажи. Стил : современ. Тип на производ : Црна рамка, бела матка, акрилик.

Детални спецификации