.

Женски лаура розов цветен мини фустан

Женски лаура розов цветен мини фустан

DEN 487.84

Од стока
Во магацинот

Како прекрасна како розите на летно утро, овој шармантен розов цветен мини фустан беше направен за први впечатоци. Деликатен врат на лажички, ласкави кратки ракави и слабеење, го прават овој изглед уште зачудувачки. Носете го со бисери и сандали за ден, или пумпи и прилично чакер за ноќ. И затоа што овој фустан е од 24 -тина облека за удобност, исто така е супер мека и удобна. Машинска миење за ваша погодност, се спакува како сон за патување. Бидете убави со 24 Seven. 24 СВЕТНА УМЕТНА ОБРАЗОВАНИЕ Women'sенски Лаура Пинк Флорал мини фустан.

Детални спецификации