.

Ringside Најдоброто во маицата во боксот големо црно

Ringside Најдоброто во маицата во боксот големо црно

DEN 319.20

Од стока
Во магацинот

Оваа обична фит -мета има деколте со ребра и е изработено од памучен материјал што може да се дише. Ringside Најдоброто во маицата во боксот : Графичката на свилен екран е даден потресен изглед. Лесен за користење. Изработени од трајни материјали. Голем.

Детални спецификации