.

Девон и Клер христијански крем Традиционална сегментална софа и отоман

Девон и Клер христијански крем Традиционална сегментална софа и отоман

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Визуелно привлечно овој беж сегментал ќе му обезбеди на вашиот дом исклучителен квалитет и супериорна удобност. Кадифено микро-судењето е поврзано со кожна кожа на еспресо кожа, обезбедувајќи совршен баланс на текстури. Перниките се целосно поставени со висока еластичност пена која е завиткана во дакрон пополнување за крајна удобност и поддршка. Покрај тоа, неговата издржлива рамка со тврдо дрво сушена од печка се ракува со голема грижа бидејќи неговите рамки се вклучени во пена, заградени со агол и блокирани за да помогнат во зачувувањето на структурата. Секој детал е внимателно составен од уникатен и високо квалификуван занаетчија за да обезбеди долговечност и сила, како и долгорочна удобност и задоволство. Девон и Клер христијански крем Традиционална сегментална тросед и отоман : .

Детални спецификации