.

Линон Насловна dé ® Cor Смарагд Област Килим Колекција, Лаванда и Сива, 5'7'

Линон Насловна dé ® Cor Смарагд Област Килим Колекција, Лаванда и Сива, 5'7'

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Колекцијата Смарагд создава софистициран безвременски изглед со традиционални бои и дизајни со исклучителни детали. Килимите се со низок профил со минимална висина на купот и дизајните се применуваат со користење на најсовремена технологија со нов процес на пренос на топлина, давајќи дополнителен живот на дизајните со јасни рабови и бои. Нискиот куп и деталните дизајни им даваат на килимите изглед и чувство на рачно изработен свилен килим додека ги одржуваат килимите достапни. Големина На килим( Ft) : 5' x 7'. Ткаени Со Конструкција За Печатење Пренесена На Топлина. Традиционален Стил. Изработен од 100% Полиестер Од Микрофибер. Поддршка : Се Чувствува Со Гумени Рачки. Содржи Латекс. 30 дена без Дефекти На Производителите. Редовно вакуумирајте користејќи само вшмукување, исклучете ја лентата за тепање. Исчистете го местото со влажна крпа и благ детергент. Се препорачува професионално чистење.

Детални спецификации