.

Колекција Лусијана Веганска Кожна Женска Чанта За Вкрстено Тело, Функционална Чанта За Рамо од Миа К-Дасти Роуз

Колекција Лусијана Веганска Кожна Женска Чанта За Вкрстено Тело, Функционална Чанта За Рамо од Миа К-Дасти Роуз

DEN 879.68

Од стока
Во магацинот

● Воведување на нашата разноврсна Чанта За Вкрстено Тело Лусијана, стилски и функционален додаток. Изработен од веганска кожа со хардвер со златен тон, нуди лесен пристап до вашите работи со врвно затворање на патент и страничен патент што може да се прошири. Пространиот внатрешен простор, заедно со повеќе џебови, вклучувајќи предни и задни опции, обезбедува доволно складирање. Компактен, но простран, со димензии 11 "L x 9" H x 3 " D, со прилагодлив ремен за рамо што се протега на 48", нашата Чанта со Вкрстено Тело комбинира стил и организација за секојдневна погодност. крстот чанти и чанти. чанта со вкрстено тело. чанти. чанти. чанти и чанти за жени.

Детални спецификации