.

Манитоба Жетва-Коноп Срце Бар Јаболко Цимет-Барови

Манитоба Жетва-Коноп Срце Бар Јаболко Цимет-Барови

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Жетва на манитоба-Коноп Срце Бар Јаболко Цимет - 12 Барови (45 гр. секој) Манитоба Жетва Коноп Срце Бар Јаболкото Цимет е идеален избор за грицкање во движење. Направено со Срца Од Коноп и други квалитетни состојки на ум. Дали сте морон за пита со јаболка? Нивниот вкус на цимет од јаболко ќе го исполни тој вкус, но без сета вина. Пробајте денес и доживејте ја вкусноста за себе! На Жетвата Во Манитоба тие споделуваат, создаваат и зборуваат за храна од коноп. Бар Коноп Апликација Цин.

Детални спецификации