.

Отворено Lnd173q Линден Колекција Црвен Крем Килим

Отворено Lnd173q Линден Колекција Црвен Крем Килим

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Safavieh Отворено Lnd173q Линден Колекција Црвена / Крем Килим Убаво декоративни и удобно функционални, Овој липа затворен-отворен килим носи трендовски стил на високо-сообраќај станбени области. Неговите синтетички предива со долго носење и рамно ткаење со текстура обезбедуваат совршена стилска површина за комплети за седење во двор и јадење. Погодно за миленичиња и деца, овој тепих за лесна нега е исто така добро прилагоден за додавање стил во затворени простории со голем сообраќај, вклучувајќи ја и калта или кујната.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Висината на купот е Помала од 0,25 инчи. Преоден Стил. Шик Геометриска Шема.

Детални спецификации