.

12-Џеб Полиестер И Балистички Најлон Делукс Столар Престилка

12-Џеб Полиестер И Балистички Најлон Делукс Столар Престилка

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Генерален изведувач, столар, електричар, градежен работник, ние правиме престилка или комбо што ќе одговара на вашата потреба престилка CLC 1429. Спакувани со карактеристики, нашите ремени за алатки зависат од повеќе трговци од која било друга марка. Тие го ценат квалитетот, вредноста и карактеристиките НА CLC, како што се нашите патентирани рачки на торбичката, нашиот дизајн на џебот и широк спектар на торбички, ремени и држачи за алати. Секогаш размислуваме како ќе се заврши работата и соодветно ги градиме појасите. Прилагодено Кожно Летало 1429 12-Џебна Алатка Ремен За Работа Престилка : Изработена ОД 600Д полиестерска ткаенина и 168д балистичко најлонско врзување. Четири главни џебови за нокти и алати и шест помали џебови за клешти, моливи, комплети за нокти итн. 2 "широк веб појас со челична брава одговара на половината големини 29" до 46".

Детални спецификации