.

Петси Клајн-Одење По Полноќ-Винил

Петси Клајн-Одење По Полноќ-Винил

DEN 435.36

Од стока
Во магацинот

Водечката дама на класичната земја блеска на ова ограничено издание винил со 12 сакани богатства, вклучувајќи го и омилениот цитат на сите времиња; Прошетка По Полноќ!цитат; Одење По Полноќ (Винил).

Детални спецификации