.

Флоринтини-18во Каберне Рачно Изработена Уметничка Стаклена Вазна Со Хромиран Метален Прстен

Флоринтини-18во Каберне Рачно Изработена Уметничка Стаклена Вазна Со Хромиран Метален Прстен

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Додадете чувство на декаденција и модерен стил на масите со оваа стаклена вазна висока 18 инчи. Овој непречено закривен сад е рачно изработен од специјално уметничко стакло каберне, секое со шарени модели од еден вид. Хромиран метален прстен околу устата ладно е во контраст со топлите вински тонови на текстуралното стакло. Поради Процесот На Производство, Секое Парче Е Уникатно И Ниту Едно Не Е Точно Слично. Убави Топли Бои. Рачно Разнесено Стакло. Не Е Направено Да Држи Вода.

Детални спецификации