.

Сарафани За Жени Секојдневен Плажа Маргаритка Печатење Замав Макси Долг Фустан Без Ракави В - Вратот Шпагети Ремен Ками Фустани

Сарафани За Жени Секојдневен Плажа Маргаритка Печатење Замав Макси Долг Фустан Без Ракави В - Вратот Шпагети Ремен Ками Фустани

DEN 319.68

Од стока
Во магацинот

За цветен фустан за жени : Карактеристики : Мианхт Сарафани За Жени Обична Плажа Маргаритка За Печатење Замав Макси Долг Фустан Без Ракави В-Врат Шпагети Ремен Ками Фустаниако сакате уникатна шема во вашата секојдневна гардероба, оваа венчаница за невеста е точното парче што ви треба!Едноставната силуета е секојдневна шик и никогаш застарена. Тоа ќе биде совршен подарок за вашата девојка, сопруга, мама, тетка, баба или вашите најдобри пријатели!Прилика : овие кратки бели фустани се прилично одлични за летна spring пролетна есенска забава на плажа,домашна облека,канцеларија или присуство на свадба,меден месец, состанок со момче.Препорака за колокација : овој клупски фустан може да биде поврзан со чизми, сандали или високи потпетици, да додадете накит и да имате дневен изглед без напор. Совршено е за сите сезони. Можете дури и да се носат во текот како алтернатива на палто, јакна или кошули во пролет, season сезона или дури и се носат сами во текот на летото!Овој плисиран фустан одлично со сламена капа, чанта, за комплетирање на моден изглед.Гаранција по продажбата За овој цветен фустан за жени : Ако имате какви било проблеми при купување или користење на производот, ве молиме кажете ни да го решиме навреме можеби нема да можеме да го направиме секој производ совршен, но ние ќе се потрудиме да го решиме проблемот за вас вашето разбирање ќе биде многу ценето Материјал : Овие Сарафани ОД МИЈАН За Жени Секојдневен Замав За Печатење На Плажа Макси Долг Фустан Без Ракави Фустани Со Каиш За Шпагети Со Врат Ками се изработени Од Памук и полиестер, Мек На Допир, удобен и дише за носење, лесен и издржлив, лесен за чистење и сушење, не е лесен за собирање или деформирање, соодветната еластичност ја прави близу до вашата кожа, не премногу затегната или лабава, давајќи ви удобно искуство при носење. Карактеристики Шпагети Ремен V-Вратот, Маргаритка Печатени, Ракави одмор фустани за жени. Дизајн : оваа маргаритка Печатени венчаници за невестата се одликува со основни и класични, со умерена дебелина и дизајн кој го намалува рестриктивното чувство на облека врз вас, ви носи кул и освежувачки, а дизајнот што се вклопува во близина му овозможува да ја манифестира кривата на вашето тело, правејќи ве самоуверени и шармантни. Натпревар : овие шпагети Ремен V-вратот смена фустан функција различни класични бои, се едноставни и стилски, дефинитивно е кул око-фаќање во текот на летото. пар елегантни пумпи или рамни чизми се доволни за да му дадат на фустанот стил на слободно време; со чанта, потпетици и женски фустан вие сте ѕвезда на секој настан. Прилики : Овие шик и стилски макси фустан со прерамки Без Долги Ракави се основна облека за повеќето жени и девојки, совршени за секојдневен, шопинг, работа, тренинг, датум, улична облека, канцеларија, деловен секојдневен, основен, забава, на отворено, дневна облека, специјална пригода, атлетска, тематска, детска игротека, матура, матурска, туш за бебиња, коктел забава, роденден, ноќта на вештерките, свадба, годишнина,4 јули, велигден, крштевањето, денот на благодарноста, Денот На Вљубените, свршувачката, божиќ, ве прават шармантни и кул. Политика за гаранција по продажбата : Подобни За Враќање, Враќање Или Замена.Обезбедување 100% искуство за задоволство на клиентите, какви било прашања, слободно испратете ни порака преку "продавачи за контакти" и ние ќе одговориме во рок од 12 часа.

Детални спецификации