.

дуксери со Качулка со Качулки За Вежбање За Жени Удобни Женски Дуксери Моден Дуксер, Сина, Л

дуксери со Качулка со Качулки За Вежбање За Жени Удобни Женски Дуксери Моден Дуксер, Сина, Л

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Добро изработен од висококвалитетен полиестерски материјал, овој дуксер за жени е мек, лесен и пријателски за кожата, прави да се чувствувате удобно и опуштено во текот на денот. Карактеристика во еднобојна, хауба за влечење, опуштено вклопување, предни џебови, затворање со патент, долги ракави, елегантен и женски стил, ви даваат мека, женствена и секси. Машина за перење. Совршен за работа, канцеларија, секојдневно носење, активности на отворено, шопинг, состаноци, забави. Овој дуксер е добар како подарок за вашите пријатели, сестри, мајка, ќерка и себе си. Моден разноврсен секојдневен дуксер со целосен патент со долги ракави со качулки со качулка за жени. Материјал : овој симпатичен дуксер е изработен од висококвалитетен памучен полиестер и спандекс, кој материјалот е супер мек, топол, пријателски за кожата, удобен за носење. Дизајн : гроздобер графичка јакна, полн патент напред, еднобоен дуксер со долги ракави со џебови, качулка со качулка со качулка во стилот на врвка, ве прави да изгледате способни и убави. Натпревар : Совршен за совпаѓање со тексас фармерки, хеланки, спортски панталони, слаби фармерки, панталони со крпеница, здолништа, шорцеви, дневни панталони или друга облека како што сакате. Прилика : оваа преголема јакна е погодна за различни прилики, како што се дневни, секојдневни, училишни, спортски, состаноци, шопинг, излегување, улично носење, надворешна облека итн. Подарок : тоа не е само одличен подарок за себе, туку и одличен роденденски или празничен подарок за вашето семејство и пријатели. лесни јакни за жени плус големина/дуксери за жени плус големина лента ракав/патент дуксери за жени големи и високи.

Детални спецификации