.

Менс 14к Жолто Злато, Традиционална Купола Овална Свадба Бенд Со Милгрин

Менс 14к Жолто Злато, Традиционална Купола Овална Свадба Бенд Со Милгрин

DEN 4463.68

Од стока
Во магацинот

Овој извонреден опсег од 14ky 5mm одржува навистина традиционален директно внатре со профил на milgrain. Свадбените бендови етерно ги обработува нашиот мајстор занаетчија од цврст блок од благороден метал. Ова создава прстен без шевови и со неспоредлива сила.Ширина на производот : 5ммитем Тип : свадбени бендови Дизајнирани За цел живот спомени. Едноделна конструкција произведена по големина. Традиционален рамен внатрешен профил со меки удобни рабови.

Детални спецификации