.

Сент Џејмс Дома Микрофибер Нано Утешител, Бела Морнарица Ленти, Целосна Кралица

Сент Џејмс Дома Микрофибер Нано Утешител, Бела Морнарица Ленти, Целосна Кралица

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Микрофибер Нано Утешител Од Сент Џејмс Дома Во Бели И Морнарички Ленти, Кинг. Овој утешител е исполнет со кадифен надолу и возвишен пердув со современ дизајн. Сите Надолу И Пердув Е Одговорен Надолу Стандард сертифициран. Долниот и пердувот се чистат со Помош На Технологија За Оксипоќ, што резултира со најчисто од природните полнења. Оваа ставка е тестирана за штетни материи и Е Сертифицирана За Оек-Тек. 15 " Дијамант Бод.

Детални спецификации