.

Каролини Богатства CK1997CHF Планински Цвеќиња Стафордшир Бул Териер Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

Каролини Богатства CK1997CHF Планински Цвеќиња Стафордшир Бул Териер Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Каролини Богатства CK1997 CHF Планински Цвеќиња Стафордшир Бул Териер Знаме Платно Куќа Големина Големи, разнобојни Планински Цвеќиња Стафордшир Бул Териер Знаме Платно Куќа Големина. Ова Големо Знаме содржи уметнички дела на Стафордшир бул териер. Одличен подарок за сопственикот на стафордшир бул териер. Ако Пролетта е една од вашите омилени сезони. Тогаш сигурно можете да го користите Ова Големо Знаме за да додадете во вашите украси За Пролетната сезона. Целосна големина полна боја декоративни ракав пол куќа знаме е направен од 100% полиестер тешка тежина знаме материјал. Не вашето типично знаме на куќата што може да го најдете од странски производители. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Ова знаме е испечатено од двете страни и едната страна ја отсликува другата страна. Ова печатено знаме во целосна боја е отпорно на избледување, а ткаенината е отпорна на временски услови. Ова знаме се мери приближно и се прави едно по едно и може малку да варира во големина. (Дрвениот столб за знаме,висечкиот држач или држачот за дворот се продаваат сепералетно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина,Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

Детални спецификации