.

Таголд Летни Заштеди Клиренс Фустани За Жени, Модни Жени Лето Без Ракави Крст Ремен Повик Печатење Фустан

Таголд Летни Заштеди Клиренс Фустани За Жени, Модни Жени Лето Без Ракави Крст Ремен Повик Печатење Фустан

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Модни Жени Лето Без Ракави Крос Ремен Обичен Фустан за Печатењепроизвод информации : Карактеристики : В-Врат,Крпеница, Секојдневна Облека, Удобно ,Печатење,Стилски и моден дизајн, Есенски секојдневен Фустан.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.Стил : Овие Печатени Врвови Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, облечени со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате повод : Секојдневен,Секси,Дали,Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава,Свадба, За работа, Клуб,на домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски фустанпроизвод information : Season : Summer Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧЕ Женски Фустан Големина Таголд Модни Жени Летен Фустан За Печатење Со Вкрстени Ленти Без Ракави. Женски Фустан, Женски Фустан, Женски Летни Фустани, Женски Фустан Со Кратки Ракави, Женски Секојдневен фустан; Женски Памучен Ленен Фустан. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Тој е многу уникатен и дише. Прилика : Забава, Клуб, Секојдневно, Трчање, Спорт.

Детални спецификации