.

Џоус Длабоко V Фустан Долги Ракави Фустани За Жени Женски Долги Ракави V-Вратот Копчиња Повик Мода Партија Секојдневно Елегантен Фустан За Печатење Фустан

Џоус Длабоко V Фустан Долги Ракави Фустани За Жени Женски Долги Ракави V-Вратот Копчиња Повик Мода Партија Секојдневно Елегантен

DEN 574.08

Од стока
Во магацинот

Женски Долги Ракави Копчиња За Вратот Секојдневна Модна Забава Дневно Елегантен Фустан За Печатењеиспроверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : Карактеристика : Долг Фустан Со Пуловередноставен и дарежлив дизајн, Ве Прави Помлади и Подинамични. Добро за Студени Зими, Пролет, Aut или За Лето Каде Што Ноќта е Кул.Памук+Полиестер,удобен и дише за носење жени, совршен за отворено, вокација, забава,клуб, дневно и ласкање на сите типови на тело.Погоден и за дами или за тинејџерки помлади девојки кои носат во пролет Или Есенска нега : Рачно перење И перење Во Машина ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да ги купите!!! Користете слична облека за да се споредите со големината информации За Производот : Пол : Должина На Жените : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, Секојдневно и миењето раце и машинското перење е ВО РЕД Пакетот вклучува : Фустан ОД 1 ПАРЧЕ ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Големина Големина. Сад Велика БРИТАНИЈА Еу Должина На БИСТАТА М Медиум 6 10 36 100см/39.37" 110.5 см/43.50 " Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Должина : 110.5 см/43.50" Машинско Перење. Точно на големината, видете детали во описот. Ласкав фустан - Овој длабок фустан против вратот со шлиц е апсолутно зачудувачки! Совршен за секоја посебна пригода. Ја сакаме нејзината прекрасна широка линија на половината и секси страничен шлиц! Толку лесно се стилизира со вашите омилени додатоци и чевли!. Соодветен стил - овој моден фустан е совршен за концерти, бранчи, одмор, плажа, забава итн. Тоа е толку удобно и трендовски сигурно ќе го занишате каде и да го носите!. Перење-машина за перење со ладна вода препорачува, не белилото, не железо, висат или линија за да се исуши.

Детални спецификации