.

Поручник Сина Рака Изработена Волна Традиционален Оушак Килим, 7 ' 9 ' 10

Поручник Сина Рака Изработена Волна Традиционален Оушак Килим, 7 ' 9 ' 10

DEN 4159.84

Од стока
Во магацинот

Поручник Сина Рака Изработена Волна Традиционален Оушак Килим, 7 '10 х 9' 10. Нашите Килими Оушак се дизајнирани со грижа, страст и традиција. украсете со оваа прекрасна убавина. Одличен килим за секој декор, додава текстура на подот и го надополнува секој стил. Елегантни привлечни дизајни, Прекрасна Традиционална Шема толку весела и добредојдена. 100% волнасложена високо-ниска шема за убаво текстуриран изглед и чувство. Работи добро со Современи, Преодни и модерни стилови на декор. Комбинацијата на стајлинг, богати бои и висококвалитетна волна го прават овој килим совршено прилагоден за денешниот активен дом. Средна висина на купот од 0,5 инчи за да се вклопи под мебелот, да обезбеди плишаност и да ја откаже бучавата во областите со голем сообраќај во домот. Цветниот дизајн на овој прекрасен волнен килим во комбинација со меката палета на бои го прават овој килим одличен избор. Додадете инстант стил во секоја просторија со овој прекрасен квалитетен килим.Мека и густа волна.Висококвалитетна конструкција.Примарни материјали : вулатекс : висина На Нопил : 0,5 инчи стил : Традиционална Примарна боја : Сини Секундарни бои : Кафеава, Црвена Шема на Слонова Коска : Цветна. Еорц Поручник Сина Рака Изработена Волна Традиционален Оушак Килим, 7 '10 х 9' 10.

Детални спецификации