.

Цдар Сет Куглање Сет Детска Семејна Игра Активности Играчка Топка Внатрешни Спортски Играчки На Отворено

Цдар Сет Куглање Сет Детска Семејна Игра Активности Играчка Топка Внатрешни Спортски Играчки На Отворено

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Спецификации : . Изработена од висококвалитетна пластика погодна за земјата за да се обезбеди доволно цврста за да седи рамно на која било рамна површина и да ги издржи ударите. Топките за куглање имаат вовлечени кругови за да личат на вистинска топка за куглање. Подгответе се да се тркалаат, отскокнување и фати. Децата добиваат придобивки во концентрацијата, координацијата на очите на рацете, сетилната свест и визуелното следење додека очите на детето го следат патот на топката што се движи. Тип : Боречка Играчка. Материјал : Пластика. Карактеристики : Интерактивна Играчка, Реквизит За Семејна Игра, Безбедна За Играње. Висина На игла : 16см/6.30 " (Прибл .). Топката Диа. : 7см/2.76 " (Прибл .). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 10 х Иглички За Куглање. 2 х Топчиња За Куглање Изработени од висококвалитетна пластика погодна за земјата за да се обезбеди доволно цврста за да седи рамно на која било рамна површина и да ги издржи ударите. Топките за куглање имаат вовлечени кругови за да личат на вистинска топка за куглање. Подгответе се да се тркалаат, отскокнување и фати. Децата добиваат придобивки во концентрацијата, координацијата на очите на рацете, сензорната свест и визуелното следење додека очите на децата го следат патот на топката што се движи.

Детални спецификации