.

Саме од саќе монограм торба за тота

Саме од саќе монограм торба за тота

DEN 287.84

Од стока
Во магацинот

Убава уметност од MWW Design Studio создава монограм дизајн во сива, зелена и бела боја за овој разноврсен тоте. Уметноста е отпечатена на трајна, но сепак мека полиестерска ткаенина со цврсти веб -рачки на памук. Овој тоте е нареден за поголема издржливост. Одлично е како торба за секојдневна употреба, патувања на пазарот или да ги носите вашите потреби кога патувате. Рачките се дизајнирани да се вклопат удобно над вашето рамо за практичност без раце. Thumbrintz, монограм со саќе, сива : траен печатење. 100 проценти полиестер. Наредени за поголема издржливост. Одлично како торба за секојдневна употреба, го патува пазарот или да носите кога патувате. Рачки се вклопуваат преку рамото. Печатено и зашиено. Машинско миење ладно; без белило; воздух сув. 90-дневна гаранција.

Детални спецификации