.

Внатрешен круг на женски образци со џемпер од потсмев

Внатрешен круг на женски образци со џемпер од потсмев

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Есен освежување со класично моделираниот врв на туника на Внатрешниот круг. Овој пријатна, безвременска стил совршено се спарува со слаби фармерки, хеланки или пантолони за фустани за тотално разноврсен стил. Материјал : 75% акрилик/25% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 5'10 "и носи големина M. Fit : Полу-вклопено. Дефект : Каул врат. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Долги. Pебови : Ниту. Модел.

Детални спецификации