.

Кингстон Месинг KB2605NML во. Центриран Тапа За Бања, Масло Нанесуваат Бронза

Кингстон Месинг KB2605NML во. Центриран Тапа За Бања, Масло Нанесуваат Бронза

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Исклучителниот дизајн на оваа славина вкусно ја додворува елегантната архитектура на традиционалните домови со своите фини детали. Централно поставените славини за бања се идеални за помали бањи и имаат лесна инсталација со 3 дупки. Кингстон месинг 4-инчен Централно поставена славина за бања и неговата избрана цврста месинг конструкција и врвна бронзена завршница нанесуваат масло за да го гламуризираат традиционалниот ансамбл на вашиот дом во годините што доаѓаат. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Цврста месинг конструкција. Дурасеал кертриџ без миење. Палуба планината 4" Центар-во собата 3-дупка инсталација. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ стапка на проток на вода на 60 ПСИ. Стандардна 1/2 " ips врска. 2 " расчистување на изливот. 4" излив дофат. Рачките со двојна рачка ги исполнуваат упатствата НА АДА. Вклучува појавување заврши скокачки мозоци.

Детални спецификации