.

Белег Потпис Денот На Таткото Картичка

Белег Потпис Денот На Таткото Картичка

DEN 239.84

Од стока
Во магацинот

Дајте му на одличен татко најдобро Овој Ден На Таткото со внимателна картичка За Денот на Таткото. Со слатко чувство и класичен дизајн на автомобил, има многу простор да напишете своја порака внатре до еден од вашите омилени луѓе. Тој сигурно ќе ја цени срдечната белешка од неговиот син, ќерка, сопруг, сопруга, родители, внуци или пријател на ден направен специјално за негово славење. Брендот Белег е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе. Повеќе од 100 години, Халмарк им помага на своите клиенти да ги направат секојдневните моменти поубави, а прославите порадосни. Посакајте му на големиот татко среќен Ден на Таткото со премиум картичка За Денот На Таткото што сигурно ќе ја цени. Капакот се одликува СО 3Д додаток НА гроздобер автомобил, нагласен со метална фолија. Внатре гласи : "Среќен Ден На Таткото на вистинска класика.". Со импресивен дизајн и паметно чувство, оваа картичка е совршен начин да прославите одличен татко, очув, дедо или друг важен човек во вашиот живот. Картичката за денот на таткото е со димензии 5" х 7.2" и доаѓа со координативен плик. Печатени на висококвалитетни хартиени залихи, еколошките честитки На Халмарк се направени со дрвја од добро управувани шуми.

Детални спецификации