.

Прома Флекси Цевка Кочница Тестенини За V-Сопирачки

Прома Флекси Цевка Кочница Тестенини За V-Сопирачки

DEN 1904.00

Од стока
Во магацинот

Тестенината За Сопирачките На Цевката Промакс Флекси за V-Сопирачки му овозможува на вашиот кабел за сопирање да ја напушти V-сопирачката без врзување. Ова ја подобрува моќта на запирање и мазноста на сопирачката. 0-180 Степен наведнуваат. За V-сопирачки. Направено од Алуминиум. Нема резервно пакувањедобрува моќ на запирање.

Детални спецификации