.

8 Змеј Топката Гоку Слика

8 Змеј Топката Гоку Слика

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Оваа акциона бројка ќе дојде како масовно изненадување за сите фанови на "Змеј Топката" таму. Истакнувајќи динамична поза, херојот е подготвен да удри. Совршен центар за привлекување тинејџери и млади херои, тој покажува реална привлечност. Тоа е исто така идеален подарок за деца и љубители на акција.Карактеристики на производот : фигурата На Гоку ја претставува аниме серијата Змеј Топка препорачана за внатрешна употреба само димензии : 8,1"H x 6,1"W x 4,0"DMaterial(s) : пластична Црна и беж гоку фигура. Карактер од аниме серија Змеј Топката. Се препорачува само за внатрешна употреба. 8,1 инчи висок за 6,1 инчи широк за 4,0 инчи длабок.

Детални спецификации