.

Примарно Злато Каратно Бело Злато 7х Овален Кубен Цирконски Прстен

Примарно Злато Каратно Бело Злато 7х Овален Кубен Цирконски Прстен

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Деликатно изработен од 14 каратно бело злато, овој прекрасен прстен сигурно ќе додаде боја на вашиот стил. Овој прекрасен прстен прикажува кубен цирконски камен во форма на овална форма од 7х5мм во центарот за шармантен изглед. Достапен во големина на прст 7, овој прстен сигурно ќе зашемети.Метална Тежина : 1,66 Грама Накит Тип : Финеринг Стил : ЦЗ Ринггендер : Женски метал : Златен Карат : 14 Каратметална Боја : Ширина на Бела Лента : 1мринг Големина : 7стоун Детали : Тип : Кубен Цирконијабиртхстоун Месец : Априлбојка : Бела Сеча : Фацетед Облик : Овализа : 7мм х 5ммквантитет : 1 поставување накит : предност вашиот предмет Пристигнува Во БЕСПЛАТНА Зелена Кутија За Подароци Со Бел лак, совршена За чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Бело Злато, Кубна Цирконија.

Детални спецификации