.

Асанти Црн Лиен Алуминиумски Раб АБ 22Х10. Г-БЛК , АБЛ11-22051525БК

Асанти Црн Лиен Алуминиумски Раб АБ 22Х10. Г-БЛК , АБЛ11-22051525БК

DEN 5759.68

Од стока
Во магацинот

Асанти го носи поимот луксуз на целото ново ниво со испорака на уникатни дизајни и напредни опции за завршна обработка. Ние се вклопуваат заедно исклучителен изглед со тренд поставување обичај завршува за да се испорача најбогатите фалсификувани тркала достапни на пазарот денес. Се гордееме со елегантни дизајни и беспрекорен квалитет. Знаејќи дека царството на луксузни тркала е исклучително конкурентно, ние постојано инвестираме во нови технологии и се подобруваме на најдобрите. Направено од премиум алуминиум и фалсификувано Со крајно внимание на деталите, Тркалата Асанти поставуваат стандарди што ниту една друга марка не може да ги достигне.Асанти е вистинскиот бренд за сите оние кои бараат извонредност и не прифаќаат компромис. Нашите клиенти велат дека прилагодените тркала Од Асанти го имаат сето тоа : дизајн што го крши вратот, финиш што го одзема здивот, врвни материјали и вечна издржливост. Асанти тркалата се дебела линија што ве одделува од безличната толпа клонови. Овој бренд не знае еднаков кога станува збор за обезбедување луксузен изглед и извонреден квалитет. Благодарение на дизајнот на поставување трендови, врвниот материјал и вештата изработка, Асанти стана синоним за класа. Секое тркало може да се смета за да испорача луксузен стил и исклучителна издржливост. Добредојдени сте да изберете од различни опции за завршна обработка. Хромираните тркала, црните бандажи и тркалата обоени по нарачка се собрани под еден покрив. Асанти тркалата се нудат и во големини кои варираат од 18" до 34" во дијаметар. Значи, без разлика какво возило имате, Асанти го има вистинскиот сет на сопствени тркала за вас. Асанти Црн Лиен Алуминиумски Раб АБ11 22Х10, 5 5Х115 Г-БЛК 25ММ, АБЛ11-22051525БК. АБЛ11-22051525БК. 5х115 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.

Детални спецификации