.

Марвел Одмаздници: Возраст На Ултрон А Толпата HD Минк Шерпа Фрли

Марвел Одмаздници: Возраст На Ултрон А Толпата HD Минк Шерпа Фрли

DEN 479.84

Од стока
Во магацинот

Уживајте во ова меко, топло и милувачко Фрлање Визон шерпа со дизајнот на групата Одмаздници. Марвел Одмаздници" Толпа "46" х 60 "Минк Шерпа Фрли : Големина : 46 "х 60" Марвел Одмаздници фрли изработени од 100% полиестер Одмаздниците се обединуваат во карактеристичната логомашина што може да се пере за лесно, практично гушкање под ова топло фрлање полиестер во дувлото додека ги гледате вашите омилени суперхерои НА ТВ.

Детални спецификации