.

Нурисон Софија Бела Декоративна Перница За Фрлање 14 Х20

Нурисон Софија Бела Декоративна Перница За Фрлање 14 Х20

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Направете вашиот простор навистина да блесне со возбудливиот, модерен талент На Колекцијата Мина Победа Софија. Овие прекрасни перници за фрлање додаваат вистинско чувство за стил и боја на вашето омилено парче мебел со исклучителна удобност и изработка. Нурисон Декоративни Полиестер Фрли Перници, 14 "х 20", Бело : Полиестер. Бело. 14 "Х 20". Правоаголник. Само во затворен простор. Покривање на вештачко крзно. Рачна завршна обработка.

Детални спецификации