.

Лајт SRSHELF2P1U 1u Конзола Фиксна Полица

Лајт SRSHELF2P1U 1u Конзола Фиксна Полица

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Фиксна Полица, 1u Конзола монтирање, Ладно валани челик со црна завршница. Вклучен е потребниот хардвер за монтирање. Поддржува до 40 килограми. Користете две полици назад кон назад за да создадете длабока фиксна полица во лавиците ЗА 2 СТОЛБОВИ. Пакетот Вклучува полица и монтажа ХАРДВЕР SRSHELF2 P1 U.

Детални спецификации