.

Биредо Роуз Ноар Парфем Спреј 100мл 3.4 мл

Биредо Роуз Ноар Парфем Спреј 100мл 3.4 мл

DEN 47.84

Од стока
Во магацинот

Бајредо Роуз Ноар Спреј За Парфем 100мл/3.4 мл цветен дрвенест мошус мирис За Жени и мажи Слатки, топли, софистицирани и волшебни Врвни ноти се Грејпфрут и фрезија Средна нота е Дамаска Роза основните ноти се лабданум, даб мов и мошус Лансиран Во 2008 Година Совршен За Сите прилики Лансирани од дизајнерската куќа На Биредо во годината 2008. Овој цветен дрвенест мошусен мирис има мешавина од грејпфрут, фрезија, роза, лабданум, дабова мов и мошус. Зголемете ја привлечноста.

Детални спецификации