.

Женски Маици Писмо Печатени О-Вратот Краток Ракав Нова Година Обична Блуза Туника Блуза Блузи Одмор Наставник Маици

Женски Маици Писмо Печатени О-Вратот Краток Ракав Нова Година Обична Блуза Туника Блуза Блузи Одмор Наставник Маици

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Големина : S Биста : 96cm/37.80" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 17.5 cm/6.89" Должина : 63cm/24.80" Големина : М Биста : 100cm/39.37" Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 18cm/7.09" Должина : 65cm/25.59" Големина : L Биста : 104см/40,94" рамо : 46см/18,11" ракав : 18,5 см/7,28" должина : 67см/26,38" големина : xl Биста : 108см/42,52" рамо : 47см/18,50" ракав : 19см/7,48" должина : 69см/27,17" големина : xxl биста : 114см/44.88" рамо : 48см/18.90" ракав : 20см/7.87" должина : 71см/27.95" *класичен v-деколте, Копче Нагоре, дизајн на џебови, ракав со манжетни, долг Ракав за Навивање. Јака за модна кошула, основна цврста боја женски врвови, опуштена, издржлива и дише, женска секојдневна модерна кошула со копчиња е одлична за секојдневно или канцелариско носење на забава на улица на плажа во пролет лето и aut женските кошули со копчиња може да се совпаднат со фармерки, слаби хеланки, жешки панталони, мода и гроздобер, кошулата со копчиња со долги ракави е задолжителна за секоја женска кошулите се одлична опција за активности на отворено и внатре. Блузата со копчиња е погодна за секојдневен изглед, дом, одмор, патување, одмор, клуб, забава, канцеларија, датум, училиште, улица, плажа и така натаму ве молиме внимателно проверете ги информациите за големината пред да ја нарачате. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во описот на производот Страница Квадратна Јака Маици Со Долги Ракави Жени Обични Зелени Слаби Секси Цврсти Основни Врвови На Култури Улична Облека Тенки Фит Пуловери Маици. Цврста Основна Женска Маица Со Долги Ракави Секојдневна Модна Маица За Маици Дами Модна Корејска Маица. Материјал : Лесен и Растеглив, Одржувајте Удобен и Ладен Во Сите Денови. Лесно се спарува со фармерки, тесни панталони, секојдневни панталони, хеланки и шорцеви, или можете да го спарите со црни панталони и високи потпетици за канцелариска работа. Прилика : Едноставен и природен дизајн ја прави оваа туника кошула може да се носи на работа или секојдневен,можеби забава,пикник или само за домашна облека.Засукајте ги врвовите на ракавите 3/1089, совршено е во сите сезони.

Детални спецификации