.

Хантер Лохемид Четкан Никел Светло Светилка Ѕид Светло Тела

Хантер Лохемид Четкан Никел Светло Светилка Ѕид Светло Тела

DEN 1187.20

Од стока
Во магацинот

Леонардо дивинци напиша дека едноставноста е крајната софистицираност. Дизајнот на стаклениот ѕид Од лохемид го прикажува ова, со својата модерна, но едноставна форма. Модерната ѕидна скала има впечатлива стаклена купола во различни нијанси за да одговара на вашиот стил. Додадете го и во бањите : тој е оценет со влажност и ја задржува влажноста во внатрешните простори. Оценето за внатрешни простори изложени на влажност. Потребни се 1 е26 светилки. Светилки не се вклучени. ВНАТРЕШНО-ВЛАЖНО ОЦЕНЕТО : за употреба во внатрешни простори изложени на влажност како бањи и простории за перење. ПРЕПОРАКА ЗА СИЈАЛИЦА : Максимум 60 W по сијалица или ЕКВИВАЛЕНТНА LED сијалица. Светилки не се вклучени. НА СЛИКАТА ОВДЕ : Одговарајте на нашата слика користејќи Светилки Сент 64 Едисон. Гаранција : едногодишна ограничена гаранција поддржана од доверливи експерти во Хантер.

Детални спецификации