.

Кучето Е Добар Догизам Отпадна Кеса Кт Сина

Кучето Е Добар Догизам Отпадна Кеса Кт Сина

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Додадете малку забава во кучешкото време за прошетка со нашето Куче Е Добро? Кучешки Отпадни Кеси. Овие печатени кеси имаат цел дизајн сличен на графити со забавни изреки со тематика на кучиња. Секоја перфорирана ролна држи 20 издржливи, отпорни на истекување 12-1/2" L x 9" W кеси за чистење отпад од домашни миленици. Кучето Е Добар Кучешки Отпад Торба 8 Кт Сина : Печатени со забава куче-тематските изреки, како "куче е лојален," "куче е гушкање", "куче е радост,". Издржливи кеси. Вреќи отпорни на истекување. Ролни се перфорирани,.

Детални спецификации