.

Растојание Машки Цврст Плетен Краток

Растојание Машки Цврст Плетен Краток

DEN 207.84

Од стока
Во магацинот

Зголемете ја вашата игра за дневна облека и повторете ги Јазовците Во Висконсин со Овие Пробивни Плетени Поделени Панталони по Концепти Спорт. Без разлика дали станува збор за ден на игра дома или само престој-во вид на ноќ, овие удобни плетени поделени панталони се совршени за секој страстен обожавател на Јазовци во Висконсин. Овие панталони имаат еластичен појас со врвка, два странични џебови и прикажано логото на вашиот тим. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Еластичен појас со врвка за влечење. Материјал : 92% Полиестер/8% Спандекс. Инсем на големина м мерки прибл. 31''. Официјално лиценциран. Увезени. Два странични џебови. Бренд : Концепти Спорт. Машинско перење, сува сува ниска. Едно копче лета.

Детални спецификации