.

Примарен Челик Нерѓосувачки Челик Полиран Пресиоза Кристален Крст Ѓердан

Примарен Челик Нерѓосувачки Челик Полиран Пресиоза Кристален Крст Ѓердан

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Додадете уникатен пресврт на вашата облека со овој верски ѓердан со приврзок. Стилизиран од издржлив нерѓосувачки челик, овој крст приврзок 57х32мм е украсен со црни кристали заедно со брилијантна полирана завршница за сјаен сјај и виси од 22-инчен топчест синџир што се прицврстува со фенси затворач за јастог. Нагласете го вашиот изглед во религиозен фокус со овој ѓердан со вкрстен приврзок.Метална Тежина : 20,19 Грама Накит Тип : Стил На Моден Синџир : Тип На Синџир Со Топчести Монистра : Вкрстен Приврзок Ѓердан Накит Финиш : Висок Полски Пол : Унисексклас : Фенси Јастог Канџи Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Белодимензии : 22-инчен х 2,4 мм Синџир, 57мм х 32мм Приврзок Детали : Тип : прециоза кристална боја : црна Форма : Тркалезна Вашиот Предмет Пристигнува Во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци Со Бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Кина Нерѓосувачки Челик, Полиран, Фенси Јастог Канџи, 22-инчен Синџир Со Топчести Монистра, Кристал.

Детални спецификации