.

Acme Мебел Haggar Извршниот Канцеларија Стол Во Кафе Врвот Жито Кожа

Acme Мебел Haggar Извршниот Канцеларија Стол Во Кафе Врвот Жито Кожа

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Направете смела изјава со извршниот стол На Хагар. Оваа извршна канцеларија стол е совршена мешавина на индустриски стил и удобност. Со огромна низа карактеристики како што се тркалца, прилагодлива висина и вртливо седиште, овој стол е задолжителен за секој работен простор. Врвот жито кожа крик префинетост. Фали висок потпирач за грб кој е совршен за лумбална поддршка. Кажете збогум на болните вратови и грб. Достапно е во четири опции во боја. Тесен Грб И Седиште. Хоризонтална Тафтувана. Прилагодлива Висина. Висок Потпирач За Грб. Потпирач за раце. Вртливо Седиште. 5-Ѕвезда База Со Тркалца. https : // /sh/0td3yijprtp7wye/Aaaddxq5vzismpjafwxtnlla/%2392539_AI.пдф?дл=0.

Детални спецификации