.

Хеи_к Плоштад Повлечете Топка Против Залак Заби Чистење Сирење Топка Интерактивни Едукативни Играчки За Миленичиња

Хеи_к Плоштад Повлечете Топка Против Залак Заби Чистење Сирење Топка Интерактивни Едукативни Играчки За Миленичиња

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Вклучете : 1*Играчка Топка За играчки за миленичиња : Додадете ја омилената храна или задоволства на вашето куче на топката, лесно е да го привлечете вниманието на вашето куче материјал : Играчки За Обука На Гумени кучиња : Подобрете ја интелигенцијата на вашето куче, лесно обучете го вашето куче интерактивни ИГРАЧКИ ЗА КУЧИЊА : Одлично За интеракција со вашето куче, негување помеѓу вас И Вашите Играчки Со Кучешки Топки : Изработени од природен гумен материјал, отпорен на залак и без абразија, безбеден за топката за чистење на забите на вашето куче : назабен Дизајн На Површината Што Не Се Лизга, одговара на обликот на забите на кучето, ефикасно помага во чистење на забите на кучето, ги одржува забите силни и е добар за масажа На Непцата играчки За Кучиња за големи кучиња. играчки за кучиња за мали кучиња. куче џвакање играчка. играчка за миленичиња. издржливи играчки за кучиња.

Детални спецификации