.

Машки Кошули Летна Секојдневна Сјајна Кошула Со Ревер Со Долги Ракави

Машки Кошули Летна Секојдневна Сјајна Кошула Со Ревер Со Долги Ракави

DEN 526.24

Од стока
Во магацинот

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Должина : 73см/28.74" Биста : 98см/38.58" Ракав : 62см/24.41" Рамо : 41см/16.14" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Должина : 75см/29.53" Биста : 104см/40.94" Ракав : 63см/24.80" РАМО : 43СМ/16.93" големина : л сад : 8 Велика Британија : 12 еу : 38 должина : 78см/30.71" биста : 108см/42.52" ракав : 65см/25.59" РАМО : 45СМ/17.72" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 должина : 79см/31.10" биста : 116см/45.67" ракав : 66см/25.98" Рамо : 49см/19.29" Големина : Ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 должина : 80см/31.50" БИСТА : 126СМ/49.61" ракав : 67см/26.38" рамо : 51см/20.08" лабава,дише,удобна и убава.Овие Маици ги одржуваат мажите симпатични од глава до пети и ги подготвуваат мажите да го преземат денот. Од канцеларија до дома, овој комплет нуди меко чувство и удобно вклопување. Пријателски Совети : 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење.2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да ја купите ставката (инч = 2,54 см).3. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Корисно за пролет, лето,aut,улична облека и секојдневно носење, исто така може да носи дома или излегување, дневно /канцеларија/запознавање, работа,бизнис,танц, забава, одмор на плажа. Одлично за забава, Секојдневно, Плажа. Внимателен избор на материјали за нега на кожата на клиентот. Нашите производи се достапни во различни модели или бои. Машина за перење за дополнителен мир на умот. Ве молиме љубезно проверете Ја Нашата Табела Со Големини во описот на производот пред купувањето. Благодарам. Поради различни монитори и осветлување, бојата на вистинските може да биде малку поинаква со горенаведените слики. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ.

Детални спецификации