.

Домашен Декор Дрвени Англиски Алфанумерички Орнаменти Дрвени Занаети Самостојно Писмо Креативност Дрвена Буква Ѕид Декорација Ч

Домашен Декор Дрвени Англиски Алфанумерички Орнаменти Дрвени Занаети Самостојно Писмо Креативност Дрвена Буква Ѕид Декорација

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Дрвени англиски Алфанумерички Орнаменти Дрвени Занаети Самостојно Писмо Креативност 4 Инчен Дрвена Буква Ѕид Декорацијакарактеристики : [Декоративна Дрвена Азбука] ќе добиете Дрвена Азбука за декорација; Буквите се совршени за правопис на се што ви треба, како што се среќни празници и името на вашиот љубовник.[мазна површина] недовршените дрвени букви се направени од дрво. Површината е мазна и нема да ги повреди вашите раце. Кога допирате, текстурата е многу добра и прави да се чувствувате удобно. Нема лут мирис, многу погоден ЗА САМОСТОЈНО. [цврста и сигурна] : оваа буква за бојадисување е изработена од висококвалитетен материјал од лесонит со густина, кој е цврст и сигурен и не е лесен за кршење или избледување; Така што буквите можат да стојат сами и да ги стават на работната површина без алатки. [уживајте во самото време] : недовршените дрвени букви се во боја на дрво, што е многу погодно за сликање, резба, декорација на чипка или задржување на оригиналната боја. со семејството или пријателите и забавувајте се.[широко користен] : тој е многу погоден за фестивал, табла со писма, роденден, забава или некоја декорација на стилски бар, совршен ѕид, врата или декорација на лаптоп, што ќе додаде едноставна атмосфера 100% сосема нов висок квалитет количина : 1 парче боја : Кафеав Материјал : Дрво Внимание : држете се подалеку од оган извори димензии : вкупен дијаметар 10 х 7 х 1,5 см / 3,94 х 2,76 х 0,6 инчи што добивате : 1 самостојна дрвена алфанумеричка декорација на работната површина дозвола за домашен декор. готски домашен декор. домашен декор дневна соба. розова домашен декор. еклектичен домашен декор;смешен домашен декор.

Детални спецификации