.

Женска Плус Големина Ракав Ширред Страна В - Вратот маица

Женска Плус Големина Ракав Ширред Страна В - Вратот маица

DEN 281.28

Од стока
Во магацинот

Дизајнирана да ја ласка вашата фигура, колекцијата Рајтс е замислена да одговара совршено за жената со плус големина. Секоја ставка е функционална, прилично цени и несомнено модерна. Кога времето е непредвидливо, Оваа Женска Плус Големина ? Ракав Разгранета Страна V-Вратот Маица ќе се опфатени! Изработена е од мешавина од памучен дрес што е толку удобна и се одликува со треперење на страните за забавно ажурирање на класичниот крој што ќе ви помогне да ги покажете вашите облини. Плус Големина На Жените На Рајт€ Маица Со Раширена Страна V-Вратот ве носи од работниот ден до викендот, и совршено се комбинира со тексас, здолништа, хеланки и јакни за сензационален стил. Онлајн Ексклузивноудобна мека ткаенина од дрес Влага Викингсеми-опремени? должина sleeve V-neck Shirring на дното на страничниот seam Click Тука За големини : S-XXLTagless за Comfortmachine Перат.

Детални спецификации