.

Модвеј Камила Канал Тафтувани Перформанси Кадифена Глава, Полн, Нане

Модвеј Камила Канал Тафтувани Перформанси Кадифена Глава, Полн, Нане

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Донесете класичен, елегантен изглед во вашата спална соба со Кадифена Глава Со Тафтувани Перформанси На Каналот Камила од Модвеј. . Оваа глава е изработена со стилска кадифена ткаенина со модерен ретро канал-тафтуван дизајн кој ќе донесе елегантен и глам стил на декор во вашата спална соба. Оваа лесна, но издржлива глава ќе се држи добро со години на употреба. Со цврст дизајн, оваа класична глава е висока 49,5 инчи за да собере различни висини на душекот и постелнина за најдобро да одговара на вашиот стил и простор. . Елегантен дизајн на нане го комплиментира речиси секој стил на декор во спалната соба за поп боја. Оваа глава има идеални димензии за студентски дом, соба на вашиот тинејџер или спална соба за гости. За полесно користење, вклучени се длабински упатства за склопување заедно со описи на слики за да се олесни составувањето. . Издржливо дизајниран, Модвејската Камила Тапацирана Модерна Тафтувана Кадифена Глава го издигнува изгледот на секоја спална соба во вашиот дом за гроздобер, но сепак модерен изглед. Лесна, но сепак издржливо конструирана глава која додава модерен и стилски допир во вашата спална соба. Во-длабочината на собранието инструкции се вклучени за да им помогне во собранието за максимална погодност. Насловот со двојна големина има идеални димензии за студентски домови, соба на вашиот тинејџер или гостинска соба. Идеален за современи и модерни спални соби, спијте цврсто со парче што дава чувство на спокојство. Покриени со меки, отпорни на дамки перформанси кадифената глава има густа подлога од пена што нуди поддршка на удобноста. Материјал : Лесонит, иверица, кадифе. Вкупни димензии( L x w x H) : 2,5 x 40,5 x 49,5 инчи. Боја : Нане. Тежина : 19 килограми. Гаранција на производителот : 1-годишна гаранција.

Детални спецификации