.

Метал Земја 3д Метал Модел Комплет-Марвел Дедпул

Метал Земја 3д Метал Модел Комплет-Марвел Дедпул

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Дедпулот на метал Земјата е неверојатно детален гравиран модел кој е забавен и задоволувачки за склопување. Едноставно исфрлете ги парчињата од рамните метални листови и следете ги вклучените упатства за да го соберете вашиот модел. Дедпул е измислен лик од универзумот На марвел. Неговото вистинско име Е Вејд Винстон Вилсон и тој често се нарекува "Милост Со Уста" поради неговото непрекинато зборување и шега наоколу. Дедпул е платеник со супер човечка моќ на забрзано заздравување што ефикасно го прави бесмртен. Моделот мери 3 х 1,6 х 5,9 инчи кога е составен. Тешко ниво : Предизвик. Не е потребен лепак или лемење. КОМПЛЕТ ЗА ХОБИ МОДЕЛ-Несклопен модел спакуван во плик со лесни за следење упатства. Идеален за возраст од 14 и повеќе години. НЕ Е ПОТРЕБЕН ЛЕПАК ИЛИ ЛЕМЕЊЕ-Деловите лесно може да се исечат од металните лимови. Пинцетите се препорачаната алатка за свиткување и извртување на јазичињата за поврзување. Марвел ДЕДПУЛ - 3.5 Лист Модел со предизвик ниво на тежина. Собрана Големина : 3,00 L x 1,60 W x 5,90 H инчи. ОД ЧЕЛИЧНИ ЛИМОВИ ДО 3Д-Излезете ги парчињата и поврзете се користејќи јазичиња и дупки. Вклучува илустрирани упатства. ВИСОКО ДЕТАЛЕН ГРАВИРАН МОДЕЛ - прикажете го ВАШИОТ 3д модел откако ќе завршите-соберете ги и изградете ги сите.

Детални спецификации