.

Ремек - дела Казино Стил Покер Чип Сет - МЛБ Чикаго Младенчиња

Ремек - дела Казино Стил Покер Чип Сет - МЛБ Чикаго Младенчиња

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Барате одличен начин за поддршка на вашиот омилен тим? Не гледам подалеку од овие Ремек дела официјално лиценциран МЛБ Чикаго Младенчињата 124 Парче Казино Стил Покер Чипови! Овие тешки 11.5-грама покер чипови казино стил се совршени За Тексас Холдем, Блек Џек, и други игри со карти. Комплетот содржи 100 чипови во црн послужавник, секој со два тимски дизајни. Без разлика дали играте за забава или на турнир, овие официјално лиценцирани покер чипови се совршен избор за сите љубители на Чикаго Младенчињата. Покажете ја гордоста на вашиот тим, победете со стил и секогаш играјте Со Вашите Тимови Покер Чипови! Поддржете го вашиот омилен тим! - Овие чикаго Младенчиња покер чипови се совршен избор за секој љубител НА МЛБ! Со 100 чипови во стилот на казино во црна лента, овој сет е совршен За Тексас Холдем, Блек Џек, турнири и многу повеќе. Официјално лиценциран производ-Покажете го вашиот тимски дух со официјално лиценцирани покер чипови! Секој чип со стандардна боја има два различни тимски дизајни,што ги прави совршен додаток на секоја ноќна игра. Висок квалитет и голема тежина - овие покер чипови се направени од висококвалитетни материјали, со тежина од по 11,5 грама. Тие се совршени за секоја игра ноќ или казино партија!. Одличен подарок-Покажете ја вашата љубов кон Чикаго Младенчињата со овој одличен покер чип сет! Совршено е за секоја ноќна игра и прави одличен подарок за секој љубител на МЛБ. Земете ја вашата денес!. Гаранција за квалитет-Ремек-Дела Е Американска Компанија За Загатки И Игри. Сите наши производи се опфатени со нашата гаранција за задоволство, и ветуваме дека ќе ги направиме сите прашања што ги имате во право!.

Детални спецификации