.

Бела Вита Тај-Италија Свиткани Сандали

Бела Вита Тај-Италија Свиткани Сандали

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Тај-Италија Од Бела Вита е совршена комбинација на елегантен стил и удобност. Оваа конструкција со мека облога и прилагодлив ремен ќе ги одржат вашите стапала среќни додека минималистичкиот горен дел е за задоволување на вашето чувство за стил. Произведено Во Италија ова е разумен стил во тоа е најдобро.75" клин пета. Трендовски украс на тока. ремен за грб за да ви помогне да ја држите ногата на место. Обложено подножје за целодневна удобност. Произведено Во Италија.

Детални спецификации