.

Вивере Ултра Лајт Хамак Ремени

Вивере Ултра Лајт Хамак Ремени

DEN 1439.84

Од стока
Во магацинот

Ултра-лајт ремените на дрвото на вивере додаваат прскање боја и поддршка на вашата импровизирана лежалка. Секоја јамка е оцртана со силни, живописни зелени шевови што се протегаат по должината на ременот. Кога треба брзо да ја поставите импровизирана лежалка помеѓу две дрвја, влегуваат две ремени и два карабини. Нема да повредите дрвја со лежење на вашата импровизирана лежалка, затоа не грижете се! Ремени За Импровизирана Лежалка вивере : Две ремени и два карабинери се вклучени во овој компактен комплет за закачување на вашата импровизирана лежалка каде и да одите. Секој ремен има должина од 120 инчи и ширина од 1 инч, што ги прави исклучително лесни. Индивидуалните јамки на секој ремен се цврсти и светло извезени, што ви овозможува да ги прицврстите карабините точно таму каде што ви се потребни. Не му наштетувајте на вашето дрво гушкајќи го; наместо тоа, завиткајте го во ремени за дрвја и избегнувајте дупчење дупки за куки.

Детални спецификации