.

Acdelco D1587H Резервен Прекинувач За Светло Одговара изберете: 2005-ШЕВРОЛЕТ КОБАЛТ, 2005 - САТУРН ЈОН

Acdelco D1587H Резервен Прекинувач За Светло Одговара изберете: 2005-ШЕВРОЛЕТ КОБАЛТ, 2005 - САТУРН ЈОН

DEN 671.84

Од стока
Во магацинот

Acdelco резервна копија на прекинувачот за светло изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме резервни копии на прекинувачот за речиси секој автомобил на патот денес. Acdelco резервна копија прекинувачот за светло се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. Работете со електроника на возила за да помогнете во оптимизирање на можностите на возилото. Гм-препорачан дел за замена за оригиналната фабричка компонента на ВАШЕТО гм возило. Нудејќи квалитет, сигурност и издржливост на ГМ ОЕ. Произведени во гм ое спецификација за вклопување, форма и функција. Одговара Изберете : 2005-2010 ШЕВРОЛЕТ КОБАЛТ 2005-2007 САТУРН ЈОН 2008-2010 ШЕВРОЛЕТ ХР 4 Цил 2 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Детални спецификации