.

Кожени Шорцеви,Дама Цвеќиња Длабоко V Деколте Кратки Ракави Jumpsuit Кратки Шорцеви за Жени Висока Waisted Плус Големина Црна 4

Кожени Шорцеви,Дама Цвеќиња Длабоко V Деколте Кратки Ракави Jumpsuit Кратки Шорцеви за Жени Висока Waisted Плус Големина Црна

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

За оние кои сакаат да купат на големо, постојат различни опции на располагање, како што се шорцеви, картички, украси и соодветни кошули за целото семејство. Жените со плус големина можат да најдат костими за капење и облека за вежбање и во нивната големина./ип/1494290729 https : //www. Спецификации : Бои : Black Size : 4 Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! Сезона : Summer Gender : Women Occasion : Неврзан Материјал : Polyester Pattern Тип : Print Thickness : Standard Package : 1 КОМПЈУТЕР Женска Шорцеви. За жените, постојат шорцеви во различни стилови, вклучувајќи моторџиски шорцеви, шорцеви со висок струк и шорцеви со жан. За женска долна облека, постојат опции како машки шорцеви, беспрекорна долна облека и долна облека со контрола на стомакот.94" Должина : 77cm/30. Еден од најчестите начини да ја покажете својата љубов и благодарност е со давање подароци.92" Ракав : 49cm/19.52" Хип : 104cm/40./ип/1034994393.90"Големина : M НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 104cm/40. Костимите за капење можат да бидат беспрекорни, да имаат детали за решетката, па дури и да имаат украси за светки.37" Хип : 96cm/37.Кога станува збор за облеката, има толку многу опции и за мажи и за жени. Машката облека за вежбање вклучува атлетски шорцеви, шорцеви за компресија и шорцеви за трчање. За покомплетен изглед, постојат комбинезони и комбинезони и за мажи и за жени. Генерално, има толку многу опции кога станува збор за облека за секоја пригода или активност.69"Големина : XL НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112cm/44./ип/1399955810 машки дневни врвови : https : //www.37" Должина : 76cm/29.53" Ракав : 48cm/18. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате.09" Хип : 108cm/42.

Детални спецификации