.

Плус Големина С-5ХЛ Жени Без Ракави Туника Широка Секојдневен Елек Замав Летен Резервоар Топ Блуза Дами Лето Цветни Врвови

Плус Големина С-5ХЛ Жени Без Ракави Туника Широка Секојдневен Елек Замав Летен Резервоар Топ Блуза Дами Лето Цветни Врвови

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Плус Големина С-7ХЛ Жени Туника Без Ракави Широка Секојдневна Елек Замав Летен Резервоар Топ Блуза Дами Лето Цветни Врвови Материјал : 95% Полиестер+5% Спандекс. Пуловер жени без ракави обични туника врвови. Дизајн : В Врат, Без Ракави, Цветен Принт, Удобен, Растеглив, Лабав, Лесен, Облечен И Облечен, Едноставен и Шик Стил. Повод : Одмор, Секојдневен Живот,Летен Одмор, Одмор, Излегување, Летна Основна Маичка. Погоден : Секојдневно и Лабаво, Удобно Носење. Совршено за спарување со фармерки, хеланки или шорцеви. Ве молиме Внимателно Погледнете Ја Нашата Детална Табела Со Големини На Левата Слика Пред Да Ја Купите. Состојба : 100% Сосема Нов. Пол : Жени. Тип На Ставка : Врвови. Стил : Секојдневен. Боја : Црна, Зелена,Розова,Бела,Сина, Небесно Сина. Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL. Големина Забелешка : големината само за reference.It ќе биде 1-3см мерење грешка за прифаќање. Ве молиме проверете го пред да нарачате нашиот производ, благодарам. Совет за избор на соодветна големина : Користете слична облека за да ја споредите со големината. Изберете поголеми димензии ако вашата големина е иста со Табелата Со Рамни Димензии.

Детални спецификации